Menü

Hakkımızda

Türk televizyonlarına sinema tadında diziler hazırlıyoruz.

Biz Kimiz?

2015 yılında kurulan Filmevi Yapım, televizyon sektörü için yerli yapım üretimine başladığından bugüne; Türk halkının beğenileri doğrultusunda Türkiye’nin önde gelen oyuncu, yönetmen ve senaristleriyle çalışarak dramalar hazırlamaktadır.

Türk televizyonlarına sinema tadında diziler hazırlayan Filmevi, yapımlarının temelindeki sağlam senaryolar, her zaman en iyi oyuncu ve yönetmenlerle çalışması ve Türk halkının tüm kesimlerine hitap edebilen kaliteli eserler üretmesiyle, ülkenin başarılı yapımevlerinden birisidir.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Yönetmenliğini Gürsel ATEŞ ve Nuh ŞEN'in üstlendiği HİCRAN (KANAL D ) , Yönetmenliğini Filiz Gülmez PAKMAN’nın üstlendiği RÜZGARIN KALBİ (FOX TV) ve yönetmenliğini Ulaş Cihan ŞİMŞEK’in üstlendiği NERDESİN BİRADER (FOX TV) adlı dizilerin yapımcılığını üstlenen firmamız, daha bir çok dizi ve sinema projeleri çalışmaktadır.

Bunun yanısıra yurtdışı kaynaklı film alım satımı ve yurtdışı kaynaklı format alım satım ve uygulaması ve reklam filmi prodüksiyonları faaliyet alanlarımızın arasındadır.