Oca
Haberler

FOX’un yeni dizisi ”Rüzgarın Kalbi” oyuncu ve yapım ekibi ilk bölüm izlemesinde bir araya geldi. İlk bölümüyle reytingleri sallayan dizi, Cumartesi gecesi TOTAL ve ABC1 SES kategorisinde 1. oldu.

Çekimlerin gerçekleştiği İzmir Foça’da bir araya gelen ekip dizinin Cumartesi yayınlanan ilk bölümünü birlikte izledi. Filmevi Yapım şirketi tarafından yapımcılığını Erol Demir’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Filiz Gülmez Pakman’ın oturduğu, ”Rüzgarın Kalbi” dizisi başrollerini Burak Serdar Şanal ve Deniz Baysal paylaşıyor.

Dizinin ilk bölümünü set ekibi ile beraber İzmir Foça’da izleyen oyuncular, çok heyecanlı olduklarını ve 7’den 70’e herkesi ekran başına toplayacak bir projede yer almanın mutluluğunu dile getirdiler. Diziye çok emek verdiklerini belirten başrol oyuncularından Burak Serdar Şanal, ”Bildiğiniz gibi dizi çekmek puzzle gibi. Parçalar birleşince dizinin güzelliği ortaya çıkıyor. Bu gece tüm ekip arkadaşlarıma hayran kaldım. Hep beraber izlemek beni ayrıca heyecanlandırdı. Ekibimizin eline sağlık” dedi.

Dizinin diğer başrol oyuncusu Deniz Baysal ise ilk izleme ile ilgili şunları söyledi: ”Diziyi izlerken bu kadar heyecanlanacağımı tahmin etmiyordum. Gerek kamera arkası gerekse kamera önündeki tüm arkadaşlarımı tebrik ederim. Emeği geçen herkese teşekkürler.” FOX’un yeni dizisi Rüzgarın Kalbi yaptığı bu başarılı başlangıç ile ne kadar iddialı bir yapım olduğunu da göstermiş oldu. Rüzgarın Kalbi yeni bölümüyle 27 Ağustos Cumartesi 20.00’de FOX’ta!

Kaynak: www.fox.com.tr

İlgili Haberler

E-BÜLTEN
Projelerimizle ilgili en güncel haberleri ilk siz duyun.
E-posta bültenimize abone olun.    © 2020 Filmevi Yapım Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.